Zobacz również

Wygięta obudowa iPhone – jak można ją wyprostować?

Dodano: 2016-07-17 Przez: admin


 
Smartfony Apple cieszą się dużym zainteresowaniem i doceniane są ze względu na swoją funkcjonalność, wzornictwo, a także prestiż, jaki wiążę się z ich używaniem. Mają jednak swoje minusy, a jednym z nich jest ryzyko wyginania się obudowy, gdy będzie narażona na zbyt duży nacisk.
 
Każdy, kto śledzi nowości w internecie, pamięta, że gdy do sprzedaży trafił iPhone 6, pojawiło się wiele informacji o wyginaniu się obudowy tego modelu. Zazwyczaj jest to efekt noszenia urządzenia w tylnej kieszeni spodni i niewyjmowania go przed siadaniem, ale również może pojawić się wskutek upadków. Wyginanie się jest głównie efektem zastosowanych materiałów, a także konstrukcji urządzenia, które ma swoje „słabe punkty”, dlatego też łatwiej wygina się pod wpływem siły.
 
Jak prostuje się iPhone’y?
W wielu serwisach możliwe jest tylko wymienienie całej obudowy, jeżeli okazuje się, że jest ona pogięta. To oznacza jednak naprawdę wysokie koszty, co czasami nie jest opłacalne. Dlatego też warto poszukać takiego serwisu, który zajmuje się prostowaniem obudów telefonów.
 
Zdeformowany korpus urządzenia albo jego nadtłuczone narożniki najczęściej prostuje się z wykorzystaniem specjalnych narzędzi. Dzięki nim można uzyskać estetyczny efekt bez konieczności wycinania, piłowania czy też polerowania obudowy. W ten sposób naprawa jest również szybsza i urządzenie można często otrzymać do dyspozycji nawet po godzinie.
 
Gdzie można wyprostować iPhone?
Jeżeli ten problem również cię dotyczy, w takim przypadku warto znaleźć serwis, w którym możliwe będzie skorzystanie z profesjonalnej pomocy. Wpisz do wyszukiwarki słowa „naprawa iphone warszawa”, aby dowiedzieć się, gdzie w okolicy dostępne są serwisy Apple, a następnie możesz zapoznać się z ich usługami na stronach internetowych.
 
Jeżeli wobec tego zauważasz, że twój iPhone nie jest zbyt prosty, w takim przypadku wybierz się do serwisu, w którym będziesz mógł wykonać jego profesjonalną naprawę. Wtedy twój sprzęt będzie wyglądał jak nowy, a ty dodatkowo wcale nie musisz zapłacić dużo za wymianę obudowy.
 


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy